![]() | |
allerede med LR en sikker biindtægt. For mange af disse er økonomisk uafhængighed for længst blevet en realitet.
Fabrikken ligger i Ahlen i Tyskland og har over 1000 ansatte. Virksomheden startede op for 21 år siden og vokser hele tiden, og der ligger i dag afdelinger i 30 lande, bl.a. i Danmark og alle de andre skandinaviske lande, og der åbner hvert år flere afdelinger rundt om i verden. Den sidste i Australien. "Made in Germany" er et kvalitetsstempel over hele verden.
Den 1. februar i år etablerede man en afdeling i Madrid, som åbnede op for et spændende marked, da der i Spanien bor 44 millioner mennesker. Vær tidligt ude, gå ikke glip af en unik mulighed.
Du er hjerteligt velkommen til at møde op, når LRs forhandler Irene Furre fortæller om virksomhedens fantastiske produkter og forretningskoncept. Vi holder et informationsmøde i konferencerummet i Den Norske Sømandskirke i Calahonda torsdag den 7.december kl.19.00. Ring tlf.: +47 907 53 888 for
mere info.
Det er gratis for alle, nordmænd, svenskere, danskere etc. Diverse produkter vil blive udstillet, og vi udlodder den nyeste parfume ANASTASIA fra LR, som en af deltagerne vil kunne vinde! www.lrworld.
Helse | November 2006
| Abonera på nyheter via e-mail | Versjon til utskrift · Send til en venn |






















